AI in actie
Digitale deuntjes
Artificiële intelligentie in actie - Digitale deuntjes
In deze sessie onderzoek je hoe AI geluid en stem kan genereren: van muziek tot tekst-naar-spraak. Je test zelf enkele beschikbare tools en bespreekt de impact op domeinen zoals media en auteursrechten. Deze sessie laat je op een toegankelijke manier proeven van AI in geluid en audio.
Meebrengen: smartphone, tablet of laptop, kleine koptelefoon of oortjes als je wil oefenen zonder anderen te storen, laadkabel. Zorg dat de batterij geladen is.
Artificiële Intelligentie in actie
AI is niet langer iets van de toekomst - vandaag schrijf, teken en componeer je er al mee. In deze driedelige reeks ontdek je op een toegankelijke manier hoe generatieve AI werkt en wat je er zelf mee kunt doen. Elke sessie focust op een ander creatief domein: tekst, beeld en geluid. Je hoeft geen voorkennis te hebben, wél goesting om te proberen.
Je kan elke sessie apart volgen.
- ma 23 mrt 2026 - 13:30 | De Werf - lokaal 1 De Werf (+4)
-
Toon route
Organisatie
Credits / Met dank aan
begeleiding: Johan Dehandschutter
avansa-cv.be