Medewerkers

Stuur ons een bericht

Directie
Arnoud Van Der Straeten (053 72 38 50)

Artistieke werking
Kathleen Keymeulen (wd. teamverantwoordelijke programmatie, communicatie, marketing, productie & verhuur / programmator theater, comedy & circus - 053 72 38 03)
Karin De Schutter (hoofd communicatie / programmator dans - 053 72 38 29)
Sara De Moor (programmator school & co, jongeren- & familievoorstellingen - 053 72 38 21)
Christophe Roeland (programmator expo's & educatieve werking - 053 72 38 14)
Sabine Wéry (programmator cursussen, workshops, lezingen & expo's - 053 72 38 09)

Zakelijke werking
Els Van Assche (wd. teamverantwoordelijke administratie - 053 72 33 10)
Anja De Schryver (boekhouding - 053 72 38 02)

Administratieve werking
Karina Praet (administratie directie, schoolvoorstellingen & contracten - 053 72 38 04)
Sabine Vandenhaute (productieleiding - 053 72 30 86)

Zaalverhuur
Martine Horlez (zaalverhuur - 053 72 38 43)
Hilde Van der Biest (ticketverkoop & zaalverhuur - momenteel afwezig)

Communicatie
Karin De Schutter (hoofd communicatie / programmator dans - 053 72 38 29)
Katleen Bauwens (graficus - 053 72 38 28)
Inez De Block (communicatie & software - 053 72 37 62)
Katrien Verheecke (communicatie - 053 72 38 47)

Ticketing
Martine Bogaert (administratief medewerkster ticketing - 053 72 38 36)
Hilde Swiers (administratief medewerkster ticketing - 053 72 38 06)
Anja Rasschaerdt (baliemedewerkster ticketverkoop)
Cathérine Van der Schueren (baliemedewerkster ticketverkoop)
Hilde Van der Biest (ticketverkoop & zaalverhuur - momenteel afwezig)
Ann Van der Haegen (baliemedewerkster ticketverkoop - momenteel afwezig)

Techniek
Christophe De Wever (wd. teamverantwoordelijke gebouw & techniek - 053 72 38 11)
Joris Cami (theatertechnicus)
Ken De Lil (theatertechnicus)
Koen Jacobs (theatertechnicus)
Veerle Nijs (theatertechnicus)
Kris Van den Hooff (theatertechnicus)
Björn Van Heddegem (theatertechnicus)

Pascal Baeyens (permanentie, toezicht & onthaal)
Adri Besjes (permanentie, toezicht & onthaal)
Michel Coen (permanentie, toezicht & onthaal)
Kivin Redant (permanentie, toezicht & onthaal)
Gust Van Langenhove (permanentie, toezicht & onthaal)

Raad van bestuur

Voorzitter: Jean-Jacques De Gucht (schepen van Personeel & organisatie, Stadsvernieuwing, Mobiliteit & openbare werken, Onderhoud openbaar domein, Cultuur, Cultuurcentrum De Werf)
Eerste ondervoorzitter: Pieter De Smet
Tweede ondervoorzitter: Manuela De Cocker

Leden: Carla Coen, Piet De Koninck, Cathérine De Kock, Karel De Rudder, Francine De Veylder, Marly D'Hooghe, Emi Feusels, José Gavilan, Steven Op de Beeck, Stefan Penne, Dirk Rimbaut, Hans Slagmulder, Geert Van Aken, Tania Van de Vondel, Katrien Van der Perre, Guy Van der Streeck, Michaël Van Houtte, Oscar Van Malder, Dirk Verleysen, Gerry Van Goethem, Jeniffer Vansteyvoort, Gracienne Van Nieuwenborgh

Partnership met De Werf

Heb je een bedrijf in de profit- of non-profitsector en wil je meesurfen op het Werfsucces?

Contacteer ons voor meer informatie