Medewerkers

Stuur ons een bericht

Directie
Arnoud Van Der Straeten

Artistieke werking
Kathleen Keymeulen (programmator theater, concerten, comedy & circus - momenteel afwezig)
Karin De Schutter (hoofd communicatie / programmator dans)
Sara De Moor (programmator school & co, jongeren- & familievoorstellingen)
Christophe Roeland (programmator project- & educatieve werking - momenteel afwezig)
Sabine Wéry (programmator cursussen, workshops, lezingen & expo's)
Toon De Grez (projectleider Cultuur en Vrije Tijd stad Aalst)

Zakelijke werking
Els Van Assche (digitalisering, archivering)
Anja De Schryver (boekhouding)

Administratieve werking
Karina Praet (administratie directie, schoolvoorstellingen & contracten)
Sabine Vandenhaute (productieleiding)

Zaalverhuur
Hilde Van der Biest (ticketverkoop & zaalverhuur - momenteel afwezig)

Communicatie
Karin De Schutter (hoofd communicatie / programmator dans)
Katleen Bauwens (graficus)
Inez De Block (communicatie & software)
Katrien Verheecke (communicatie - momenteel afwezig)

Ticketing
Martine Bogaert (backoffice ticketing, hostessenwerking)
Hilde Swiers (backoffice ticketing)
Anja Rasschaerdt (frontoffice ticketing, onthaal)
Ann Van der Haegen (frontoffice ticketing, onthaal)
Cathérine Van der Schueren (frontoffice ticketing, onthaal)
Hilde Van der Biest (frontoffice ticketing, onthaal& zaalverhuur - momenteel afwezig)

Techniek
Christophe De Wever (teamverantwoordelijke gebouw & techniek)
Johan Robyns (theatertechnicus)
Joris Cami (theatertechnicus)
Ken De Lil (theatertechnicus)
Koen Jacobs (theatertechnicus)
Veerle Nijs (theatertechnicus)
Kris Van den Hooff (theatertechnicus)
Björn Van Heddegem (theatertechnicus)

Pascal Baeyens (permanentie, toezicht & onthaal)
Adri Besjes (permanentie, toezicht & onthaal)
Michel Coen (permanentie, toezicht & onthaal)
Kivin Redant (permanentie, toezicht & onthaal)
Gust Van Langenhove (permanentie, toezicht & onthaal)

Raad van bestuur

Voorzitter: Jean-Jacques De Gucht (schepen van Personeel & organisatie, Stadsvernieuwing, Mobiliteit & openbare werken, Onderhoud openbaar domein, Cultuur, Cultuurcentrum De Werf)
Eerste ondervoorzitter: Pieter De Smet
Tweede ondervoorzitter: Manuela De Cocker

Leden: Carla Coen, Piet De Koninck, Cathérine De Kock, Karel De Rudder, Francine De Veylder, Marly D'Hooghe, Emi Feusels, José Gavilan, Steven Op de Beeck, Stefan Penne, Dirk Rimbaut, Hans Slagmulder, Geert Van Aken, Tania Van de Vondel, Katrien Van der Perre, Guy Van der Streeck, Michaël Van Houtte, Oscar Van Malder, Dirk Verleysen, Gerry Van Goethem, Jeniffer Vansteyvoort, Gracienne Van Nieuwenborgh

Partnership met De Werf

Heb je een bedrijf in de profit- of non-profitsector en wil je meesurfen op het Werfsucces?

Contacteer ons voor meer informatie