KOPERGIETERY & vzw Forevergem

Foreverandevergem

Theateruitstap met de bus naar Evergem.
De bus vertrekt in Aalst om 18.15 uur en keert meteen na de voorstelling terug.
Details volgen na aankoop ticket.

een zinderend, muzikaal familieportret

Een familie aan tafel,
een douche die loopt,
een gans die kwaakt,
een laatste avondmaal.

In de tuin van het ouderlijke huis komen vier generaties van de familie Pinoy samen. Het huis staat symbool voor hun bestaansgeschiedenis: bakstenen die zonder zorg aftakelen en het uitzicht genadeloos doen veranderen.

Onder schurende livemuziek en via gedeelde herinneringen en verlangens tracht de familie antwoord te zoeken op existentiële vragen. Wie zijn ze voor elkaar, wie zijn ze met elkaar? Wat verbindt hen en wat drijft hen uiteen? Ze confronteren, ze slaan en zalven, ze houden vast en laten los.

De voorstelling is uniek omdat ze vele valkuilen ontwijkt. Je voelt geen pretentie, alleen een warme eerlijkheid, gestoeld op een onderliggende nostalgie. Dit was het leven in dit huis. We beleven een eindpunt, het vervolg is ongewis. Wat sterk blijft hangen is niet het verhaal, noch de drama’s, maar een zeldzaam warm gevoel van samenzijn. (Johan Thielemans, Pzazz, 22/7/2024)

Marijke Pinoy won zopas nog de Ultima voor Algemene Culturele Verdienste 2024

TIP!
Deze voorstelling speelt op een bijzondere locatie met tribune in openlucht. Kleed je dus naar de buitentemperatuur.


Credits / Met dank aan

concept: familie Pinoy
muziek: Peenoise
eindregie: Gilles Coulier, Yves Degryse
artistiek advies, coaching: Barbara Raes
spel: Marijke Pinoy, Arend Pinoy, Delfine Bafort, Lotte Pinoy, Mark Delany, Gilles Vandecaveye-Pinoy, Cesar De Sutter-Pinoy, Titus De Sutter-Pinoy,
Nelly Debeuf, Lola-Rose Delany, Teddy Delany, Ellis Mikky Pinoy, Lio Pinoy

Alle data

  1. za 13 sep 2025 20:00
    Op locatie

Ook interessant voor jou