JazzLab
Kin Gajo
jazz en hiphop in een sausje van manga
Kin Gajo, opgericht door accordeonist Stan Maris (Kreis, Ocean Eddie), pakt uit met een frisse en verrassende mix van hedendaagse jazz met hiphopinvloeden en inventieve elektronica.
Niemand minder dan dj en producer Lefto plaatste Kin Gajo op zijn compilatie Lefto Presents Jazz Cats Volume 3 in de frontlinie van de jonge Brusselse jazzscene. Het trio laat dan ook horen hoe origineel en kleurrijk de resultaten zijn als elementen uit hedendaagse jazz samengaan met diverse invloeden uit een grootstedelijke smeltkroes.
Als winnaars van de creatiewedstrijd Jazz Talent Gent stellen ze hun ambitieuze sound voor tijdens Gent Jazz 2025.
Voor hun album en concertreeks met JazzLab werkt Kin Gajo samen met visual artist Moon, die een manga maakt geïnspireerd door de muziek en zo een al even originele visuele component creëert. Kruisbestuiving over de grenzen en disciplines heen!
- vr 27 mrt 2026 - 20:00 | De Werf - kleine zaal De Werf (-1)
-
Toon route
Credits / Met dank aan
met: Stan Maris (accordeon, synths, fx), Werend Van Den Bossche (saxofoon, fx), Tom Peeters (drums)
nona.be/nl/jazzlab